Kennismiddag over biodiversiteit op 28 september

Op maandag 28 september 2026 vindt in het Laanboomhuis in Opheusden de kennismiddag ‘Natuurlijke stappen naar meer biodiversiteit’ plaats. De bijeenkomst richt zich op professionals uit de groene sector die meer willen weten over de rol van planten en beheermaatregelen bij het versterken van biodiversiteit.

Tijdens de middag delen verschillende sprekers kennis uit onderzoek en praktijk over onderwerpen als inheemse planten, biodiversiteit in de stedelijke omgeving, bestuivervriendelijke cultivars en toepassingen voor de dagelijkse praktijk. De bijeenkomst is relevant voor kwekers, gemeenten, hoveniers, landschapsontwerpers, groenvoorzieners en andere professionals die werken aan natuurvriendelijk en duurzaam groenbeheer.

De kennismiddag vindt plaats op 28 september van 13.30 tot 18.00 uur in het Laanboomhuis in Opheusden. Meer informatie is te vinden via het oorspronkelijke bericht van Stad+Groen: Save the date: kennismiddag over biodiversiteit op 28 september.